There is a site which offers flash templates for private and commercial use.
Novinky

12. únor 2019
Díky velkému množství zakázek Vám nyní bohužel nemůžeme slíbit zajištění úklidů na poslední chvíli. Pokud ale nespecháte, stále Vám můžeme pomoci :)

16. říjen 2018
Na každý nový pravidelný úklid nyní nabízíme slevu 20%!

Kontakt
an image
Bluefox
IČO: 87610680

Napište nám
info(zavinac)bluefox.cz

Zaměstnanci

Uvažujete–li o zaměstnání u nás, neváhejte a dejte o sobě vědět. Rádi se s Vámi sejdeme na informační schůzce, kde se dozvíte vše potřebné…

Jsme si vědomi faktu, že úklid je stále v očích veřejnosti brán jako méně kvalifikovaná profese. Dali jsme si však za cíl tyto předsudky změnit, a to jednak kvalitou úklidu, ale zejména personálním složením, jehož kvality jsou na špičkové úrovni.

V současné době zaměstnáváme pouze zaměstnankyně české národnosti s vykonanou maturitní zkouškou. Přesto se však nejedná o podmínky k přijetí na žádnou z pozic v Bluefoxu, požadavkem však je velmi dobré vystupování, naprostá spolehlivost, pečlivost a loajalita k firmě. Těchto kvalit si velmi vážíme a dlouhodobě si držíme pozici nejlépe platící firmy na trhu. Vstříc vycházíme zaměstnancům i v plánování pracovní doby, kterou si stanovují, je-li to jen trochu možné, sami dle svých časových možností.

Zkušenosti s profesionálním úklidem jsou u uchazečů vnímány jako nezanedbatelné plus, přesto však každý z nich prochází několikaměsíční zkušební dobou a školeními, které mají za cíl zoptimalizovat pracovní postup a zvýšit tak kvalitu i rychlost práce. Samozřejmou součástí je také školení BOZP a požadavek znalosti používané chemie i v oblasti prevence a první pomoci.

Zastáváme názor, že by každý měl mít možnost osobního růstu. Proto všem svým zaměstnancům dáváme možnost postupu z pozice brigádníka, přes samostatného pracovníka úklidu až po vedoucího úklidu, školitele nebo v některých případech do pozice obchodníka.