There is a site which offers flash templates for private and commercial use.
Novinky

12. únor 2019
Díky velkému množství zakázek Vám nyní bohužel nemůžeme slíbit zajištění úklidů na poslední chvíli. Pokud ale nespecháte, stále Vám můžeme pomoci :)

16. říjen 2018
Na každý nový pravidelný úklid nyní nabízíme slevu 20%!

Kontakt
an image
Bluefox
IČO: 87610680

Napište nám
info(zavinac)bluefox.cz

Úklidové služby

Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům klienta a poskytovat široký rozsah služeb v jakoukoliv dobu. Díky přímé spolupráci s výrobci a výhradními dovozci úklidové chemie a techniky (Eastmop a Merida), máme k dispozici perfektní technologické zázemí. Pravidelně pořádáme školení personálu pro dosažení precizní kvality za rozumnou cenu. Tato slova rádi potvrdíme referencemi našich klientů.

Pravidelné úklidy

Provádíme jakékoliv pravidelné úklidy ve zvolené periodě zákazníka od bytů přes bytové domy až po kancelářské budovy. Klademe důraz zejména na individuální požadavky klienta a maximální spolehlivost.

Foto 2 Foto 3

Mytí oken

Provádíme běžné i porekonstrukční mytí oken či výloh dle konkrétních požadavků klienta. Zaručujeme Vám perfektní výsledek beze šmouh.

Foto 1 Foto 3

Extrakční strojové čištění koberců

Díky profesionálním kobercovým extraktorům SOMEX 9000S, které vynikají velmi vysokým výkonem, jsme schopni provést rychlé a efektivní vyčištění Vašich koberců. Používáme výhradně specializované čistící prostředky, jež nám pomáhají dosahovat nejen v tomto oboru výborných výsledků. Metoda extrakčního čištění mokrou cestou zbaví koberec prachu, roztočů i ostatních nečistot.

Foto 2 Foto 3

Generální úklidy domácností

Zajistíme pro Vás kompletní úklidy domácností tak, abyste mohli svůj volný čas prožít příjemněji. Kompletní seznam prací obsažených ve standardním úklidu naleznete zde.

Foto 3 Foto 3

Výškové práce

Naši výškoví specialisté jsou pro Vás schopni vykonat celou řadu prací za pomoci horolezecké techniky. Od mytí oken a čištění okapů, přes montážní práce včetně instalace reklam, až po tmelení spár panelových domů. Na přání Vám poskytneme odbornou konzultaci a vytvoříme cenovou nabídku zdarma.


Porekonstrukční a předkolaudační úklidy

Provádíme kompletní úklidy po rekonstrukcích, malování či přípravu na kolaudační předání. Nemáme problém ani s vysoce odolnými nečistotami. Jsme schopni zajistit také leštění a broušení podlah.


Malířské práce

Poskytujeme kompletní servis malování interiérů, od přesunutí nábytku, přes zakrytí podlah až po závěrečný úklid. Samozřejmostí je oprava mírně poškozených stěn a odstranění starého, špatně přilnavého nátěru. Vzhledem k rozdílnosti interiérů je cena a přesný rozsah služeb určovaný individuálně. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Ostatní

Díky subdodavatelům máme možnost poskytovat i další služby jako kompletní údržba a správa nemovitostí, nebo zednické a ostrahové práce dle přání zákazníka.